• 0Winkelwagen
Goltzius
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
Nog geen product afbeelding beschikbaar

Productcategorieën

Veilingcatalogus boeken, A.E. Schluter, Ch.E.Nypels e.a., Amsterdam 1935, 96 pag., geïll.

€28,00

Op voorraad

Artikelnummer: 51472 Categorie: Overig Tag: Boekgeschiedenis
  • Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

auteur

Hertzberger, M.,

Gerelateerde producten

  • Placeholder afbeelding

    Incunabelen [in Bibliotheek der Rijksuniversiteit te Utrecht], Utrecht 1922, 230 pag., geïll. Goed exemplaar.

    €60,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    Lijst van Noord-Nederlandsche kronijken, met opgave van bestaande handschriften en literatuur. Utrecht 1880, 97 p.

    €25,00
  • Placeholder afbeelding

    Geschiedenis der kartografie van Nederland, van den Romeinschen tijd tot het midden der 19e eeuw, ‘s- Gravenhage 1947, 127 pag., geb., geïll.

    €58,00
  • Placeholder afbeelding

    De zestiende eeuw in de Stadsbibliotheek Haarlem, Haarlem 1997, 349 pag., geb., geïll., met stofomslag. ( als nieuw )

    €25,00
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact

Contact

Goltzius is een gesloten antiquariaat. De boeken en documenten zijn na afspraak voor u ter inzage.

Voor uw vragen kunt u contact met ons opnemen:
E-mail:  info@goltzius.nl
Telefoon: +31 (0)6 21703814

© Copyright 2020 - Goltzius en De Hooghe BV | Algemene Voorwaarden
Ahaggar. Schetsen gemaakt tijdens een reis door de Sahara, 1978-1979.Arnhemsche Couranten, Amsterdam 1892, 148 pag., los en omslag beschadigd.
Scroll naar bovenzijde