0
Winkelwagen
Home
Winkel
Winkelmand
Mijn account
Contact
Zoek
Menu
Menu
Veilingcatalogus boeken, A.E. Schluter, Ch.E.Nypels e.a., Amsterdam 1935, 96 pag., geïll.
€
28,00
Op voorraad
Veilingcatalogus boeken, A.E. Schluter, Ch.E.Nypels e.a., Amsterdam 1935, 96 pag., geïll. aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
51472
Categorie:
Overig
Tag:
Boekgeschiedenis
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
auteur
Hertzberger, M.,
Gerelateerde producten
Incunabelen [in Bibliotheek der Rijksuniversiteit te Utrecht], Utrecht 1922, 230 pag., geïll. Goed exemplaar.
€
60,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Lijst van Noord-Nederlandsche kronijken, met opgave van bestaande handschriften en literatuur. Utrecht 1880, 97 p.
€
25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Geschiedenis der kartografie van Nederland, van den Romeinschen tijd tot het midden der 19e eeuw, ‘s- Gravenhage 1947, 127 pag., geb., geïll.
€
58,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
De zestiende eeuw in de Stadsbibliotheek Haarlem, Haarlem 1997, 349 pag., geb., geïll., met stofomslag. ( als nieuw )
€
25,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Ahaggar. Schetsen gemaakt tijdens een reis door de Sahara, 1978-1979.
Arnhemsche Couranten, Amsterdam 1892, 148 pag., los en omslag beschadigd.
Scroll naar bovenzijde