0
Winkelwagen
Home
Winkel
Winkelmand
Mijn account
Contact
Zoek
Menu
Menu
Letterkundige nalatenschap van J. van Leeuwen. Catalogus van eene (….) verzameling boeken, handschriften ( ….) veilingcatalogus, Leeuwarden 1857, 8 + 92 + 28 pag.
€
40,00
Op voorraad
Letterkundige nalatenschap van J. van Leeuwen. Catalogus van eene (....) verzameling boeken, handschriften ( ....) veilingcatalogus, Leeuwarden 1857, 8 + 92 + 28 pag. aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
38058
Categorie:
Overig
Tag:
Boekgeschiedenis
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
auteur
EEKHOFF, W.
herkomst
Friesland
Gerelateerde producten
De Haarlemse drukkers en boekverkopers van 1540 tot 1600. ‘s-Gravenhage 1951. Geïll., 443 p.
€
138,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
A bibliography of printing, Londen/USA 1978. ( facsimile-editie van de 3e delen uit 1880-1886 ), 449+412+115 p.
€
38,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Grondslagen … idem, vervolgdeel 1910-1925. Arnhem 1927. Geb., 344 p.
€
24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Bibliographische Adversaria, 3 delen in 25 afleveringen, ‘s-Gravenhage 1873-1876.
€
150,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Scroll naar bovenzijde