• 0Winkelwagen
Goltzius
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
Nog geen product afbeelding beschikbaar

Productcategorieën

Letterkundige nalatenschap van J. van Leeuwen. Catalogus van eene (….) verzameling boeken, handschriften ( ….) veilingcatalogus, Leeuwarden 1857, 8 + 92 + 28 pag.

€40,00

Op voorraad

Artikelnummer: 38058 Categorie: Overig Tag: Boekgeschiedenis
  • Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

auteur

EEKHOFF, W.

herkomst

Friesland

Gerelateerde producten

  • Placeholder afbeelding

    De Haarlemse drukkers en boekverkopers van 1540 tot 1600. ‘s-Gravenhage 1951. Geïll., 443 p.

    €138,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    A bibliography of printing, Londen/USA 1978. ( facsimile-editie van de 3e delen uit 1880-1886 ), 449+412+115 p.

    €38,00
  • Placeholder afbeelding

    Grondslagen … idem, vervolgdeel 1910-1925. Arnhem 1927. Geb., 344 p.

    €24,00
  • Placeholder afbeelding

    Bibliographische Adversaria, 3 delen in 25 afleveringen, ‘s-Gravenhage 1873-1876.

    €150,00
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact

Contact

Goltzius is een gesloten antiquariaat. De boeken en documenten zijn na afspraak voor u ter inzage.

Voor uw vragen kunt u contact met ons opnemen:
E-mail:  info@goltzius.nl
Telefoon: +31 (0)6 21703814

© Copyright 2020 - Goltzius en De Hooghe BV | Algemene Voorwaarden
Scroll naar bovenzijde