• 0Winkelwagen
Goltzius
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact
  • Zoek
  • Menu Menu
Nog geen product afbeelding beschikbaar

Productcategorieën

Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag.

€75,00

Op voorraad

Artikelnummer: 43776 Categorie: Overig Tag: Universiteiten & studenten
  • Aanvullende informatie

Aanvullende informatie

auteur

Bom, H.G. zn., G.D.,

herkomst

Utrecht

Gerelateerde producten

  • Placeholder afbeelding

    Obbe Philipsz, oudste der Doopers.

    €24,00
    Toevoegen aan winkelwagen Toon details
  • Placeholder afbeelding

    Beknopt geschied- en aardrijkskundig woordenboek van Zeeuwsch-Vlaanderens westelijk deel (voorm. 4e district van Zeeland).

    €65,00
  • Placeholder afbeelding

    Die Unrugher (eine Zeit- und kulturgeschichtliche Studie). Versuch eines Anfanges zur Stoffsammlung für die Unruh’sche Familiengeschichte.

    €150,00
  • Placeholder afbeelding

    De stamreeks Van den Bosch (Leuvenheim – Rheden) met kwartieren, genealogische notities en wapenbeschrijvingen […] tevens aanvulling op Nederlands Patriciaat 6 (1915).

    €24,00
  • Home
  • Winkel
  • Winkelmand
  • Mijn account
  • Contact

Contact

Goltzius is een gesloten antiquariaat. De boeken en documenten zijn na afspraak voor u ter inzage.

Voor uw vragen kunt u contact met ons opnemen:
E-mail:  info@goltzius.nl
Telefoon: +31 (0)6 21703814

© Copyright 2020 - Goltzius en De Hooghe BV | Algemene Voorwaarden
Scroll naar bovenzijde