0
Winkelwagen
Home
Winkel
Winkelmand
Mijn account
Contact
Zoek
Menu
Menu
Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag.
€
75,00
Op voorraad
Bibliotheca Academica Ultrajectina, of Verzameling van werken, geschreven door, of tegen, of over de hoogleeraren aan de Utrechtsche Akademie. Veilingcatalogus 1900, 116 pag. aantal
Toevoegen aan winkelwagen
Artikelnummer:
43776
Categorie:
Overig
Tag:
Universiteiten & studenten
Aanvullende informatie
Aanvullende informatie
auteur
Bom, H.G. zn., G.D.,
herkomst
Utrecht
Gerelateerde producten
Obbe Philipsz, oudste der Doopers.
€
24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Beknopt geschied- en aardrijkskundig woordenboek van Zeeuwsch-Vlaanderens westelijk deel (voorm. 4e district van Zeeland).
€
65,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Die Unrugher (eine Zeit- und kulturgeschichtliche Studie). Versuch eines Anfanges zur Stoffsammlung für die Unruh’sche Familiengeschichte.
€
150,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
De stamreeks Van den Bosch (Leuvenheim – Rheden) met kwartieren, genealogische notities en wapenbeschrijvingen […] tevens aanvulling op Nederlands Patriciaat 6 (1915).
€
24,00
Toevoegen aan winkelwagen
Toon details
Scroll naar bovenzijde